TP-LINK TL-SM311LM MiniGBIC Modul

TL-SM311LM TP-LINK 6935364030209

Šifra: TPLNC-TL_SM311LM_1 Kategoriji: ,

Apple Shopping Event

Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%

Sale_coupon_15

16.99

2 na zalogi

2 na zalogi

12 Kupcev si ogleduje ta izdelek!

Možnosti plačila:

Opis

  • Multi-mode MiniGBIC modul
  • Kompatibilen z:
  • – T3700 series,
  • – T2700 series,
  • – T2600 series,
  • – T2500 series,
  • – T1700 series,
  • – T1600 series,
  • – T1500 series,
  • – 2/3/5 series stikala in MC220L

Tehnični podatki:

MEDIA CONVERTER & MODULE
Standards and Protocols IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
Wave Length 850nm
Power Supply 3.3V
Safety & Emission FCC, CE
Cabel Multi-mode Fiber
Fiber Type 50/125μm or 62.5/125μm Multi-mode
Max. Cable Length 550m
Data Rate 1.25Gbps
Port Type LC/UPC
Environment Operating Temperature: 0℃~70℃ (32℉~158℉)
Storage Temperature: -40℃~80℃ (-40℉~176℉)
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing

Specifikacije

Mnenja strank

0 reviews
0
0
0
0
0

Zaenkrat še ni mnenj.

Samo prijavljeni uporabniki, ki so kupili ta izdelek, lahko napišejo mnenje.